Корзина
147 отзывов
+380509512437
Насіння коноплі лікує чоловіків від безплідності, а жінок – від фригідності
Производители
Контакты
Компания «Hemps»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38096734-73-22
+38093983-99-18
Олег Земнухов
УкраинаКиевпл. Славы, 1 ТЦ "Навигатор"
oleg-zemnukhov
Карта

Насіння коноплі лікує чоловіків від безплідності, а жінок – від фригідності

Насіння коноплі лікує чоловіків від безплідності, а жінок – від фригідності

У насінні конопель виділено такі найважливіші кислоти: насичені – пальмітинова, стеаринова, арахісова, бегенова; ненасичені – олеїнова, лінолева, ліноленова, гамма-ліноленова і альфа-ліноленова.

Починаючи з 70-х років минулого століття вчених привабило насіння конопель перш за все як об’єкт дослідження безпосередньо жирних кислот – їх кількісного і якісного складу. У насінні конопель виділено такі найважливіші кислоти: насичені – пальмітинова, стеаринова, арахісова, бегенова; ненасичені – олеїнова, лінолева, ліноленова, гамма-ліноленова і альфа-ліноленова. Особливо важливе значення мають такі ненасичені жирні кислоти як лінолева і ліноленова.

Лінолева, ліноленова та арахідонова жирні кислоти (або вітамін F) запобігають відкладенню холостерину в артеріях, забезпечують здоровий стан шкіри і волосся, позитивно впливають на активність залоз внутрішньої секреції, допомагають знизити масу тіла, спалюючи насичувані жири. Дефіцит вітаміну F викликає такі захворювання як екзема і прищі.

Гамма-ліноленова кислота – найважливіший компонент багатьох ліків, що нормалізують обмін речовин в організмі та застосовуються для лікування численних недуг, серед яких слід відмітити: цукровий діабет, атеросклероз, гіпертонія, реабілітація після інфаркту, виразки шлунку, тривале не загоювання ран, зниження потенції у чоловіків, безплідність, фригідність, порушення зору, депресія, онкологічні захворювання та багато інших.

В організмі людини лінолева кислота перетворюється в гамма-ліноленову, яка є проміжним продуктом при утворенні ейкозаноїдів – гормоноподібних речовин, що виконують численні функції: від контролю за запальними процесами і судинним тиском до переймів під час пологів. Патологічні явища, викликані стресами або старінням порушують процес утворення гамма-ліноленової кислоти. Введення конопляної олії у вигляді харчової добавки відновлює синтез ейкозаноїдів. Крім того, пряма добавка в їжу гамма-ліноленової кислоти полегшує стан хворих псоріазом і екземою.  

facebook twitter

Книга "Коноплі"