Корзина
147 отзывов
+380509512437
Перші у світі джинси шилися з конопляної тканини
Производители
Контакты
Компания «Hemps»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38096734-73-22
+38093983-99-18
Олег Земнухов
УкраинаКиевпл. Славы, 1 ТЦ "Навигатор"
oleg-zemnukhov
Карта

Перші у світі джинси шилися з конопляної тканини

Перші у світі джинси шилися з конопляної тканини

Коноплі є однією з найстародавніших технічних культур. Вони відомі людству понад п’ять тисяч років тому.

Коноплі є однією з найстародавніших технічних культур. Вони відомі людству понад п’ять тисяч років тому. Велика популярність та повсемісне поширення конопель викликані надзвичайно цінними унікальними споживчими властивостями продукції та специфічними біологічними особливостями культури.

Завдяки високому ступеню біологічної пластичності рослин коноплі не потребують якихось особливих зональних вимог до умов вирощування. За своїм поширенням вони в буквальному розумінні є світовою культурою, оскільки можуть культивуватися практично в усіх зонах, придатних для вирощування сільськогосподарських рослин.

Сфера використання конопель постійно розширюється, розробляються нові технології, які дозволяють підвищити ступінь використання усіх складових компонентів стебла, що створює умови коноплям конкурувати з іншими сільськогосподарськими культурами.

Найбільш цінною продукцією конопель є волокно, вміст якого в стеблах сучасних сортів досягає 30-35%. Волокно конопель дуже міцне, повільно піддається гниттю, довго зберігає свої властивості при експлуатації у морській воді та інших агресивних середовищах, завдяки чому широко використовується для виготовлення різних виробів високої надійності.

 З довгого волокна конопель виготовляють кручені вироби: морські та річкові канати, вірьовки різних видів та призначення, риболовецькі сітки, основу для килимів та лінолеуму. З нього отримують пряжу, різні види технічних та побутових тканин. До речі, конопляні тканини дали назву міцному і практичному джинсовому одягу. Конопляна тканина для суднових вітрил на зорі мореплавства називалася „джинс”. Із старих вітрил моряки шили собі одяг. Після відкриття Індії з допомогою стійкого фарбника „індиго синій” його фарбували в синій колір. Звідси й пішла назва модного та зручного джинсового одягу.

З короткого волокна виготовляють неткані тепло- та звукоізоляційні матеріали, різні види шпагатів, сердечники для стальних канатів, каболку та пакувальний матеріал. Сучасні  технології переробки короткого волокна дозволяють перетворювати його бавовноподібну масу – котонін, з якого в чистому вигляді чи в суміші з вовною, шовком, бавовною та синтетичними волокнами на існуючому бавовнопереробному, ткацькому та трикотажному обладнанні виготовляють тканини для пошиття одягу та інших виробів з високими гігієнічними властивостями.

facebook twitter

Книга "Коноплі"

Предыдущие статьи