Корзина
147 отзывов
+380509512437
Конопляне насіння попереджує онкозахворювання
Производители
Контакты
Компания «Hemps»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38096734-73-22
+38093983-99-18
Олег Земнухов
УкраинаКиевпл. Славы, 1 ТЦ "Навигатор"
oleg-zemnukhov
Карта

Конопляне насіння попереджує онкозахворювання

Конопляне насіння попереджує онкозахворювання

Враховуючи надзвичайно важливу цінність насіння конопель, у ряді країн, зокрема в Канаді, коноплі культивують не з метою виробництва волокна, а як зернову олійну культуру.

Останнім часом продукція з конопель знаходить більш широке застосування, у тому числі в нетрадиційних напрямках, асортимент виробів з конопель значно розширюється. Враховуючи надзвичайно важливу цінність насіння, у ряді країн, зокрема в Канаді, коноплі культивують не з метою виробництва волокна, а як зернову олійну культуру. При їх вирощуванні перевага надається низькорослим сортам з високою врожайністю насіння, більш придатними для збирання урожаю зернозбиральними комбайнами. Стебла конопель при цьому є побічною продукцією і використовуються, в основному, для виготовлення будівельних, ізоляційних матеріалів та целюлози.

До органічного складу насіння конопель входять різноманітні корисні кислоти, які використовуються в косметичній промисловості та при дієтичному харчуванні.

Стеаринова кислота – один із важливих компонентів мила. Широко використовується в косметичній промисловості, входить в склад багатьох косметичних засобів. Позитивно впливає на шкіру – пом’якшує і надає шкірі приємної матовості, сприяє проникненню біологічно активних добавок. Стеаринова кислота і стеарин (суміш стеаринової та пальмітинової кислот у співвідношення 1:3 з домішкою миристинової, лауринової і олеїнової кислот) є одним з основних компонентів захисних, зволожуючих та інших емульсійних косметичних виробів.

Стеаридонова і лігноцеринова кислоти входять у склад мозку і відіграють велику роль у лікуванні онкологічних захворювань. Стеаридонова і арахідонова кислоти важливі для дієтичного харчування людини.

Пальмітинова кислота, як і стеаринова, використовується в косметичній галузі.

В олії конопель є такі жирні кислоти, яких не виявлено в багатьох інших рослинах та продуктах харчування, або вони містять їх у значно меншій кількості, ніж у конопляній олії. Так, у льоні (другого за кількістю рослинного джерела ненасичених жирних кислот) не знайдено, наприклад, гамма-ліноленової і стеаридоникової кислот.

Як показують результати досліджень, сорти конопель містять різне співвідношення жирних кислот, серед яких лінолева кислота є основною складовою конопляної олії.

Відходами переробки насіння конопель при одержанні олії є макуха, цінний кормовий продукт та добавка для збагачення кормів протеїнами.

facebook twitter

Книга "Коноплі"

Предыдущие статьи